Пт. Чер 14th, 2024

НОВОРІЧНІ ПРИВІТАННЯ

Голова Степногірської селищної ради Ірина КОНД­РАТЮК, секретар Тетяна ЛУКАШУК, старости Людмила ВЕЛИЧКО та Олег МАКСИМЕНКО:
— Шановні жителі нашої громади!
Щиросердно вітаємо всіх вас — мешканців смт Степногірськ, сіл Приморське,Степове, Лук’янівське, П’ятихатки, Любкове, Малі Щербаки, Павлівка, Жереб’янки з Новим 2022 роком та Різдвом Христовим!
Новорічні свята – це дивовижна пора, завжди хвилююча і завжди радісна. Це усіма нами улюблені дні, напов­нені світлом свята, спільної радості, веселощів, очікування дива, душевного тепла та надії.
Проводжаючи 2021 рік, ми залишаємо в ньому усі негаразди, перегортаємо ще одну сторінку життя та передаємо естафету добра і віри року прийдешньому.
Новий рік і Різдво Христове — традиційно родинні свята. Нехай вони стануть початком нового успішного року, який буде для нас щедрим на добрі справи та здобутки. Сердечно зичу, щоб новий 2022 рік приніс нам усім мир, спокій, впевненість у майбутньому, додав нових сил для втілення найзаповітніших мрій. Нехай множаться щастям, щирою любов’ю, гараздами та достатком ваші оселі, а зимові свята подарують радісний настрій та приємні зустрічі. Нехай все добре та щасливе, що було у минулому році, примножиться і увійде у рік прийдешній.
Веселих Новорічних та Різдвяних свят!