Пт. Чер 14th, 2024
свято

В школах Степногірської громади відбулися освітньо-практичні заходи до Дня вшанування пам’яті жертв Голодомору 1921-1923, 1932-1933, 1946-1947 років…

Учні КЗ “П’ятихатська ЗОШ І-ІІ ступенів” 2й рік поспіль долучаються до Всеукраїнської акції «Запали свічку пам’яті», вшановуючи пам’ять жертв Голодомору. Цьогоріч акція проходить під девізом “Де б ти не був – вшануй! Запали свічку пам’яті!”

Учні КЗ “Степногірська ЗОШ І-ІІІ ступенів” ССР ВР ЗО теж долучилися до Всеукраїнської акції “Запали свічку пам’яті”. Запаленою свічкою на вікні у цей день вшановують пам’ять жертв, котрі загинули внаслідок Голодомору. Здобувачі освіти запалювали свічки як вдома, так й у закладі освіти, а молодші школярі виготовили тематичні листівки.
Також під керівництвом Холодій Людмили Василівни учні взяли участь 26.11.2021 у тематичній виставці дитячих малюнків «Голодомор – біль України», було створено інформаційний стенд шкільним бібліотекарем Лисак Світланою Михайлівною “Завжди пам’ятаймо”. Класними керівниками було проведено виховну годину на тему “Ми не маємо права забути».

В Приморському НВК учні 5, 7 і 9 класів під керівництвом вчителя історії та правознавства Божко І.Г. та педагога-організатора Собченко А.О. провели заходити до дня пам’яті жертв Голодомору та створили тематичний відеоролик для молодого покоління, яке прагне знати й пізнавати історію нашого народу.

🕯️🕯️🕯️
Ніде нехай такого більш не буде!
Хай день новий життя несе нове.
Вклонімось низько сонцю й хлібу, люди!
В достатку Україна хай живе!

Від admin